VITRINSKÅP, tvådelad, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, hyllplan i glas, beslag i mässing.
| Valmis | 24 Jun 2025 21:20 CEST |
| Objektsnummer | 4333744 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Senare bemålat, märken, bruksslitage, färgsläpp/avskav
Avain/avaimet ovat olemassa.