BYRÅ, engelsk stil, fanerad med mahogny, mässingsdetaljer, läderklädd skiva, glasskiva.
| Valmis | 25 Jun 2025 17:01 CEST |
| Objektsnummer | 4330152 |
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4330152 |
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Päättyy | Valmis |