BRITA ELLSTRÖM (1873-1945). Porträtt föreställande Clothilde de Bernadis, olja på duk, signerad och daterad Brita Ellström Paris 1904.
| Valmis | 15 Jun 2025 15:05 CEST |
| Objektsnummer | 4319395 |
| Korkein tarjous | 5 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Färgbortfall, krackeleringar.