ETSNINGAR, 12 st, varav 6 st självporträtt av Tägtström, Sallberg, Jörgensen, Gullby, Hamborn och Schönberg.
| Valmis | 06 Jun 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4313410 |
| Korkein tarjous | 6 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Hanteringsveck, gulnader, smärre skador.