BORDSLAMPA, klotformad, avslut med lejon, Svenska Metallverken, handarbete, märkt på undersidan, 1900-talets första hälft.
| Valmis | 09 Jun 2025 13:59 CEST |
| Objektsnummer | 4312396 |
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, repor.