TAGE OLOFSSON. Sideboard / skänk, teak, 3 draglådor samt skåpdel, märkt, Ulferts, 1950/60-tal.
| Valmis | 28 May 2025 16:18 CEST |
| Objektsnummer | 4308779 |
| Korkein tarjous | 3 875 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Avain/avaimet ovat olemassa.