PAAVO TYNELL. TAKLAMPA. 1930/40-tal.
| Valmis | 28 Aug 2025 14:33 CEST |
| Objektsnummer | 4305124 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 4305124 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |