KAJ FRANCK. Vas, glas, 1960, Nuutajärvi glasfabrik, signerad och daterad undertill.
| Valmis | 12 Jun 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4296182 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage och rispor undertill.
| Objektsnummer | 4296182 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |