59. OTTO SCHULZ. "Paradiset", skåp, Boet, Göteborg 1940-tal, dörrar klädd i grönt konstläder med dekor av pärlspikning sk bopoint av Adam och Eva i Edens lustgård.
| Valmis | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 59 |
| Objektsnummer | 2475706 |
| Korkein tarjous | 340 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Mindre bruksslitage
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
Avain/avaimet ovat olemassa.