ELLEN HÄGG-BOLIN. Olja på pannå, porträtt av Sten Bolin, son till Ella Hägg-Bolin, sigenerad och daterad 1929.
| Valmis | 16 May 2025 10:37 CEST |
| Objektsnummer | 4279379 |
| Korkein tarjous | 621 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, avslag på pannå.