OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. omkring 1900, skördemotiv med häst, olja på duk, signerade P Laruche.
| Valmis | 27 May 2025 11:42 CEST |
| Objektsnummer | 4278464 |
| Korkein tarjous | 1 842 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Dukhål, krackelering, färgbortfall.