VASER, KANNOR, 3+2, Reijmyre, "Pion" (3) signerade och daterade Ann Wåhlström 2022, kannor (2), Monica Bratt.
| Valmis | 22 May 2025 15:20 CEST |
| Objektsnummer | 4278047 |
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
En vas med smärre nagg.