BERTEL GARDBERG. LJUSSTAKAR, ett par, mässing och teak, brännstämplade Gardberg. Norrmarks slöjd.
| Valmis | 15 May 2025 17:03 CEST |
| Objektsnummer | 4274790 |
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt bruksslitage.