TÄNDSTICKSHÅLLARE, 1900-talets början, Empirestil, förgylld, dekor av sfinxar och medusahuvud.
| Valmis | 14 May 2025 16:50 CEST |
| Objektsnummer | 4259125 |
| Korkein tarjous | 3 807 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4259125 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.