TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 7 ljuspunkter, stomme i mässing, genombruten ring, 4 kupor i slipat glas.
| Valmis | 12 May 2025 11:36 CEST |
| Objektsnummer | 4252821 |
| Korkein tarjous | 3 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, kupa med spricka och äldre limrester.