PIERO FORNASETTI, gardin s.k hissgardin. "Variazioni", Italien, 1900-talets senare del.
| Valmis | 03 May 2025 18:26 CEST |
| Objektsnummer | 4251807 |
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4251807 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.