OMEGA, armbandsur, stål, 1950-tal.
| Valmis | 26 Jul 2025 18:01 CEST |
| Objektsnummer | 4250463 |
| Korkein tarjous | 3 023 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.