RESEIKON. Tempera på sannolikt pergament eller läder, Ryssland, 18/1900-tal.
| Valmis | 25 May 2025 19:34 CEST |
| Objektsnummer | 4241740 |
| Korkein tarjous | 1 855 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4241740 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.