RÖRSTRAND, servisdelar, ”Skåne”, 47 dlr, dekor i blått föreställande skånska slott och herresäten.
| Valmis | 29 Apr 2025 18:46 CEST |
| Objektsnummer | 4214647 |
| Korkein tarjous | 2 401 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg, slitage, kraftigare missfärgningar och stjärnsprickor förekommer.