BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, empirestil, på lejontassar, mässing.
| Valmis | 16 Apr 2025 13:03 CEST |
| Objektsnummer | 4213197 |
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Stensockel med smärre nagg, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.