IKONER. 2 st, tempera på pannå, Ryssland, 18/1900-tal.
| Valmis | 25 May 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4208039 |
| Korkein tarjous | 46 545 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Mindre färgbortfall.
| Objektsnummer | 4208039 |
| Päättyy | Valmis |