CARL THORE. taklampa, Granhaga, 1900-talets andra hälft.
| Valmis | 12 Apr 2025 21:53 CEST |
| Objektsnummer | 4202974 |
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken.
| Objektsnummer | 4202974 |
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, märken.