GUCCI, "Jackie", handväska.
| Valmis | 02 May 2025 18:58 CEST |
| Objektsnummer | 4197925 |
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor, släppt foder i söm.
| Objektsnummer | 4197925 |
| Päättyy | Valmis |