STOLAR, 6 st, 1900-tal, England, windsormodell, skyltmärkta Glenister.
| Valmis | 08 Apr 2025 19:27 CEST |
| Objektsnummer | 4193685 |
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage.
| Objektsnummer | 4193685 |
| Päättyy | Valmis |