TAPIO WIRKKALA. VAS, glas, "Fölben", signerad Tapio Wirkkala, Iittala -56.
| Valmis | 03 Apr 2025 14:45 CEST |
| Objektsnummer | 4187641 |
| Korkein tarjous | 72 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4187641 |
| Korkein tarjous | 72 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitage.