HARRY MOILANEN. Vas, signerad H. Moilanen Nuutajärvi Notsjö -62.
| Valmis | 13 Apr 2025 19:13 CEST |
| Objektsnummer | 4181324 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, slitage på mynning.
| Objektsnummer | 4181324 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |