7. BORDSPENDYL, parisarbete i Restauration, matterad och polerad brännförgylld brons samt lackerade sparytor.
| Valmis | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 7 |
| Objektsnummer | 2384667 |
| Ei myyty | |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvis bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
Avain/avaimet ovat olemassa.