12. JOHAN ROHDE, bestickuppsättning 31 delar, silver. Firma Georg Jensen, Köpenhamn 1900-talets andra hälft. Modell Konge / Acorn.
| Valmis | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 12 |
| Objektsnummer | 2298934 |
| Korkein tarjous | 13 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.