18. CHARLES PAUL JÉRÔME DE BRÉA. Porträtt av ädling iklädd röd sammetsrock hållandes i ett fickur - sittande höftbild, olja på duk, 80 x 65 cm.
| Valmis | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 18 |
| Objektsnummer | 2246782 |
| Ei myyty | |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
dubblerad, retuscher., lagningar.