BENGTS. Dragspel, 1950-60-tal, klaviatur 41,120 baser, dragspelstjänst Stockholm.
| Valmis | 30 Apr 2025 22:34 CEST |
| Objektsnummer | 4158131 |
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, detaljer med rostangrepp, enklare funktionstester av mekanik, ej fullständigt genomgången, tangenter med gulnad, front med bristningar i raster.