OMEGA, armbandsur, manuell, plexiglas, 1970-tal, armband, 18 k guld, fiskbenslänk, Stockholm 1967.
| Valmis | 25 Mar 2025 18:32 CEST |
| Objektsnummer | 4142162 |
| Korkein tarjous | 12 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Boett med gravyr, verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med fläckar, plexiglas med repor.