JARMO SILLANPÄÄ. "De bistra" (1997), signerad, olja på pannå.
| Valmis | 23 Aug 2025 13:34 CEST |
| Objektsnummer | 4138343 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitge.
| Objektsnummer | 4138343 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitge.