TRÅGSOFFA, rokoko, Sverige 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, klädd i Magnolia Indigo från GP & J Baker.
| Valmis | 13 Apr 2025 16:26 CEST |
| Objektsnummer | 4132047 |
| Korkein tarjous | 24 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Renoverad och kompletterad, smärre dekorskador.