FENDER, Newporter, mahogny, 1980-talets början, Made in Japan, med Dominant pappfodral.
| Valmis | 26 Apr 2025 18:21 CEST |
| Objektsnummer | 4121151 |
| Korkein tarjous | 2 950 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, god spelbarhet.