BJÖRN WECKSTRÖM. GLASSKULPTUR, 1970-talets mitt.
| Valmis | 16 Mar 2025 21:03 CEST |
| Objektsnummer | 4109601 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Mindre repor undertill.
| Objektsnummer | 4109601 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Mindre repor undertill.