SKÅLFAT, glas, Murano, Venedig, 1920-tal.
| Valmis | 18 Apr 2025 10:15 CEST |
| Objektsnummer | 4097316 |
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Undertill med slitage.
| Objektsnummer | 4097316 |
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Undertill med slitage.