DYKARDRÄKT, för tungdykning, med hjälm, Emil Carlsson & Son, brons, ca 1920-/1930-tal (efter 1925), djupmätare (Admiral), dräkt, viktbälte, sidovikter samt paret dykarskor.
| Valmis | 27 Apr 2025 18:46 CEST |
| Objektsnummer | 4095832 |
| Korkein tarjous | 60 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Hjälmen med bruksslitage i form av bucklor, slangen tejpad, tyngdbältet med omfattande åldersrelaterat slitage, hjälm och dräkt ej tillhöriga i original.