SHEPARD "OBEY" FAIREY (FÖDD 1970). "Mujer fatale", litografi, signerad och daterad -18.
| Valmis | 09 Mar 2025 18:35 CEST |
| Objektsnummer | 4095538 |
| Korkein tarjous | 2 615 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Oramat blad.
| Objektsnummer | 4095538 |
| Päättyy | Valmis |
Oramat blad.