LOUIS SPARRE. Vy från Gotland, signerad samt märkt Ardre, olja på pannå.
| Valmis | 25 May 2025 16:32 CEST |
| Objektsnummer | 4091732 |
| Korkein tarjous | 225 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage, ställvis krackelerad.
| Objektsnummer | 4091732 |
| Korkein tarjous | 225 EUR |
| Päättyy | Valmis |