HARALD NOTINI. Taklampa, Arvid Böhlmarks Lampfabrik, 1920/30-tal, Swedish Grace, modell 6401, tennpatinerat järn med matterat glas.
| Valmis | 23 Mar 2025 18:12 CEST |
| Objektsnummer | 4091675 |
| Korkein tarjous | 7 049 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, renoverad med ny el, SAV garanterar ej funktionen.