SKEPPARPIPA, 1900-talets början, kromad metall, proveniens.
| Valmis | 27 Apr 2025 18:44 CEST |
| Objektsnummer | 4077262 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Mycket lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4077262 |
| Päättyy | Valmis |
Mycket lätt bruksslitage.