RINGAR, 3 st., 18 k guld, fasettslipade olikfärgade syntetiska stenar, svenska stämplar, en stämplad K & EC, Göteborg 1939.
| Valmis | 12 Feb 2025 22:43 CEST |
| Objektsnummer | 4055913 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.