THERESIA HVORSLEV. Ring & Hänge, silver, signerad, för Mema, Lidköping 1981.
| Valmis | 13 Feb 2025 11:08 CEST |
| Objektsnummer | 4054614 |
| Korkein tarjous | 705 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4054614 |
| Korkein tarjous | 705 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Smärre bruksslitage.