MILITÄRHJÄLM, Bundesgrenschutz M53-hjälm, modell 53, efterkrigstid, 1950/60-tal, Tyskland.
| Valmis | 07 Feb 2025 17:21 CEST |
| Objektsnummer | 4048437 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4048437 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.