STUDIOLAMPOR, 2+2+2 st, 3 olika modeller märkta Kelvin Lux, 1900-tal, i väska.
| Valmis | 26 Feb 2025 10:49 CEST |
| Objektsnummer | 4042503 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ovanliga kontakter, ej funktionstestade eller fullständigt genomgånget, igen funktionsgaranti lämnas, repor, bruksslitage.