OIVA TOIKKA. Fågel, glas, "Örn", (Kotka), signerad O. Toikka Nuutajärvi, sent 1900-/tidigt 2000-tal, glas.
| Valmis | 16 Feb 2025 19:09 CEST |
| Objektsnummer | 4037966 |
| Korkein tarjous | 6 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Obetydligt bruksslitage.