ROJ FRIBERG. "Kallocain i maktens boning" samt Arkitektonisk komposition, 2 st färglitografier, osignerade.
| Valmis | 07 Feb 2025 15:46 CEST |
| Objektsnummer | 4031229 |
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ljusa bladet med smärre fläckar och gulnad.