MARGARETA LINDROTH. olja på duk, utomhuscafé, signerad.
| Valmis | 28 Jan 2025 22:51 CEST |
| Objektsnummer | 4022610 |
| Korkein tarjous | 1 320 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4022610 |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.