SKEDAR, 10+1 delar, "Rosen", silver, Mattsson & Olsson, Malmö, 50-tal.
| Valmis | 27 Jan 2025 21:16 CEST |
| Objektsnummer | 4021305 |
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4021305 |
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.