HERTHA BENGTSON. Servisdelar, "Blå Eld", fat, 3st., Rörstrand.
| Valmis | 21 Jan 2025 12:52 CEST |
| Objektsnummer | 4011954 |
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4011954 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, repor.